Odehrané zápasy

Ident. číslo Datum Místo Rozhodčí Výsledek
1064 HC Sršni Praha - HC Domynos Praha 18.11.2018 21:00 Velká Hala Sparta Tomáš Výborný 1 : 11
1048 BMZ - Itel - servis 18.11.2018 19:30 ZS Nikolajka Petr Novák 3 : 18
1039 HC Cormoran Praha - HC Walkers 15.11.2018 21:30 ZS Kobra Jan Hodač 3 : 5
1038 Itel - servis - HC Domynos Praha 15.11.2018 19:25 ZS Letňany Milan Soukup 6 : 1
1043 HC Torpedo - HC Rafani 14.11.2018 21:20 ZS Letňany Jan Červenka 6 : 1
1036 HC Domynos Praha - BMZ 11.11.2018 21:00 Velká Hala Sparta Jan Hodač 3 : 4
1040 HC Shewci Praha - HC Bílá Hora 11.11.2018 19:30 ZS Nikolajka Petr Novák 8 : 2
1034 HC Bílá Hora - HC Cormoran Praha 09.11.2018 18:00 ZS Letňany Milan Soukup 7 : 4
1032 HC Rafani - HC Dundee 08.11.2018 21:30 ZS Kobra Petr Novák 8 : 4
1033 Kosatky www.lions.cz - HC Shewci Praha 08.11.2018 19:25 ZS Letňany Milan Soukup 5 : 4
1031 HC Torpedo - HC Sršni Praha 07.11.2018 21:20 ZS Letňany Jan Červenka 5 : 5
1029 HC Shewci Praha - HC Rafani 04.11.2018 20:00 ZS Nikolajka Petr Novák 11 : 1
1024 HC Walkers - HC Domynos Praha 02.11.2018 21:20 ZS Letňany Milan Soukup 1 : 3
1028 HC Cormoran Praha - Kosatky www.lions.cz 01.11.2018 21:15 ZS Kobra Jan Hodač 3 : 5
1027 Itel - servis - HC Bílá Hora 01.11.2018 19:25 ZS Letňany Milan Soukup 2 : 9
1025 HC Domynos Praha - HC Torpedo 31.10.2018 21:20 ZS Letňany Jan Červenka 4 : 2
1030 HC Dundee - HC Sršni Praha 31.10.2018 21:00 ZS Letňany Milan Soukup 4 : 4
1020 HC Sršni Praha - HC Shewci Praha 28.10.2018 21:00 Velká Hala Sparta Tomáš Výborný 2 : 11
1035 HC Walkers - Itel - servis 26.10.2018 21:20 ZS Letňany Viktor Kozák 3 : 5
1021 HC Rafani - HC Cormoran Praha 25.10.2018 21:15 ZS Kobra Michal Škrobák 5 : 4 SN
1022 Kosatky www.lions.cz - Itel - servis 25.10.2018 19:25 ZS Letňany Jan Hodač 3 : 5
1019 HC Torpedo - HC Dundee 24.10.2018 21:20 ZS Letňany Jan Červenka 9 : 1
1014 HC Domynos Praha - HC Bílá Hora 21.10.2018 21:00 Velká Hala Sparta Tomáš Výborný 6 : 4
1018 HC Shewci Praha - HC Dundee 21.10.2018 21:00 ZS Nikolajka Petr Novák 9 : 5
1013 HC Walkers - HC Torpedo 19.10.2018 21:20 ZS Letňany Milan Soukup 4 : 4 SN
1017 HC Cormoran Praha - HC Sršni Praha 18.10.2018 21:15 ZS Kobra Petr Novák 2 : 3
1016 Itel - servis - HC Rafani 18.10.2018 19:25 ZS Letňany Milan Soukup 15 : 2
1009 HC Sršni Praha - Itel - servis 14.10.2018 21:00 Velká Hala Sparta Tomáš Výborný 3 : 4
1015 BMZ - Kosatky www.lions.cz 14.10.2018 19:00 ZS Nikolajka Petr Novák 2 : 7
1012 HC Bílá Hora - HC Walkers 12.10.2018 18:00 ZS Letňany Milan Soukup 4 : 4
1010 HC Rafani - BMZ 11.10.2018 21:15 ZS Kobra Petr Novák 6 : 2
1011 Kosatky www.lions.cz - HC Domynos Praha 11.10.2018 19:25 ZS Letňany Milan Soukup 2 : 3 SN
1007 HC Torpedo - HC Shewci Praha 10.10.2018 21:20 ZS Letňany Jan Červenka 2 : 8
1003 HC Domynos Praha - HC Rafani 07.10.2018 21:00 Velká Hala Sparta Daniel Müller 5 : 0
1004 BMZ - HC Sršni Praha 07.10.2018 20:00 ZS Nikolajka Petr Novák 6 : 5 SN
1002 HC Walkers - Kosatky www.lions.cz 05.10.2018 21:20 ZS Letňany Milan Soukup 1 : 7
1001 HC Bílá Hora - HC Torpedo 05.10.2018 12:00 ZS Letňany Milan Soukup 11 : 2
1006 HC Cormoran Praha - HC Shewci Praha 04.10.2018 21:15 ZS Kobra Petr Novák 5 : 8
1005 Itel - servis - HC Dundee 04.10.2018 19:25 ZS Letňany Milan Soukup 10 : 5
Ident. číslo Datum Místo Rozhodčí Výsledek
2045 SK Černá můra - Cargologix 19.11.2018 21:30 Malá Hala Sparta Jiří Jasný
2038 HC Coda Praha - Roosters 18.11.2018 21:00 ZS Nikolajka Petr Novák 1 : 3
2041 Cargologix - HC GLADIATOR 16.11.2018 20:00 Malá Hala Sparta Roman Kovařík
2037 HC STATOR ENVIROS - Prague Wings 15.11.2018 22:15 Velká Hala Sparta Tomáš Výborný 8 : 5
2040 Hokejové Treninky.CZ - SK Černá můra 15.11.2018 20:30 Velká Hala Sparta Jan Červenka 11 : 2
2039 HC Stros - Travelport.cz 14.11.2018 21:30 ICERINK Petr Novák
2042 HRC Black and White - HC Smečka Sion 12.11.2018 21:00 ZS Slavia Viktor Kozák 4 : 4
2035 Travelport.cz - HC Coda Praha 09.11.2018 20:00 Malá Hala Sparta Tomáš Výborný 3 : 8
2036 Roosters - HC STATOR ENVIROS 07.11.2018 20:30 Velká Hala Sparta Roman Kovařík 3 : 3
2031 Prague Wings - HRC Black and White 06.11.2018 20:45 ZS Hvězda Tomáš Kučera 3 : 8
2034 SK Černá můra - HC Stros 05.11.2018 21:30 Malá Hala Sparta Jiří Jasný 6 : 3
2030 Cargologix - HRC Black and White 02.11.2018 20:00 Malá Hala Sparta Tomáš Výborný 3 : 4
2028 HC Stros - HC GLADIATOR 31.10.2018 21:30 ICERINK Petr Novák
2026 HC STATOR ENVIROS - Travelport.cz 30.10.2018 22:15 Velká Hala Sparta Tomáš Výborný 4 : 2
2020 HRC Black and White - Hokejové Treninky.CZ 29.10.2018 21:45 ZS Slavia Jan Hodač 3 : 3 SN
2122 HC Smečka Sion - SK Černá můra 29.10.2018 20:15 ZS Slavia Petr Novák 5 : 0
2019 Prague Wings - Cargologix 23.10.2018 20:45 ZS Hvězda Jiří Jasný 9 : 3
2016 HC Coda Praha - HC Smečka Sion 21.10.2018 19:30 ZS Nikolajka Petr Novák 1 : 3
2015 HC STATOR ENVIROS - HC GLADIATOR 18.10.2018 22:15 Velká Hala Sparta Jan Hodač
2017 HC Stros - HRC Black and White 17.10.2018 21:30 ICERINK Milan Soukup 5 : 4
2014 Roosters - SK Černá můra 17.10.2018 20:30 Velká Hala Sparta Roman Kovařík 3 : 1
2008 Cargologix - HC Stros 12.10.2018 20:00 Malá Hala Sparta Viktor Kozák 13 : 4
2007 Prague Wings - Hokejové Treninky.CZ 09.10.2018 20:45 ZS Hvězda Jiří Jasný 3 : 2
2012 SK Černá můra - Travelport.cz 08.10.2018 21:30 Malá Hala Sparta Jiří Jasný 3 : 4
2005 HC Coda Praha - Cargologix 07.10.2018 21:30 ZS Nikolajka Petr Novák 4 : 6
2006 HC Stros - Hokejové Treninky.CZ 03.10.2018 21:30 ICERINK Petr Novák 4 : 4
2003 Roosters - HC Smečka Sion 03.10.2018 20:30 Velká Hala Sparta Roman Kovařík 4 : 0
2004 HC STATOR ENVIROS - HRC Black and White 02.10.2018 22:15 Velká Hala Sparta Tomáš Výborný 3 : 2
2009 HRC Black and White - HC Coda Praha 01.10.2018 21:45 ZS Slavia Milan Soukup 10 : 2
2032 HC Smečka Sion - Cargologix 01.10.2018 20:15 ZS Slavia Petr Novák 5 : 3
Ident. číslo Datum Místo Rozhodčí Výsledek
3039 HC DOTYKAČKA - Gaston Seals 18.11.2018 20:45 Malá Hala Sparta Jiří Jasný
3041 HC OZZY Praha - HC Přírodověda UK 18.11.2018 20:30 ZS Černošice Jakub Stanko
3037 HC Horní Počernice - EUROCAT 16.11.2018 21:20 ZS Letňany Milan Soukup 8 : 3
3038 Fanklub Lev Praha - HC Stará Kovárna 14.11.2018 21:45 ICERINK Tomáš Výborný 1 : 8
3040 HC Renegades - HC Sněhuláci Praha 12.11.2018 21:00 ZS Letňany Marek Černý 4 : 2
3031 EUROCAT - HC Cheza Praha 11.11.2018 20:45 Malá Hala Sparta Tomáš Kučera
3026 HC Horní Počernice - Gaston Seals 09.11.2018 21:20 ZS Letňany Milan Soukup 0 : 5 K
3034 HC Sněhuláci Praha - HC DOTYKAČKA 08.11.2018 18:10 ZS Letňany Milan Soukup 4 : 2
3033 HC Přírodověda UK - HC Renegades 07.11.2018 22:30 ZS Hvězda Tomáš Výborný 7 : 4
3032 HC Mordor - HC OZZY Praha 07.11.2018 22:00 ZS Slavia Jan Hodač 9 : 4
3035 Gaston Seals - Fanklub Lev Praha 07.11.2018 20:00 Malá Hala Sparta Viktor Kozák 4 : 6
3036 HC Stará Kovárna - HC Horní Počernice 07.11.2018 19:25 ZS Letňany Marek Černý 2 : 0
3028 HC DOTYKAČKA - HC Přírodověda UK 04.11.2018 20:45 Malá Hala Sparta Jiří Jasný 4 : 11
3042 HC Cheza Praha - HC Mordor 03.11.2018 18:30 ICERINK Viktor Kozák 6 : 2
3027 Fanklub Lev Praha - HC Sněhuláci Praha 31.10.2018 20:00 ICERINK Tomáš Výborný 5 : 5
3025 HC Stará Kovárna - EUROCAT 31.10.2018 19:25 ZS Letňany Marek Černý 7 : 1
3023 HC Sněhuláci Praha - HC Horní Počernice 25.10.2018 18:10 ZS Letňany Jan Hodač 6 : 1
3022 HC Přírodověda UK - Fanklub Lev Praha 24.10.2018 22:30 ZS Hvězda Tomáš Výborný 8 : 5
3017 HC DOTYKAČKA - HC Cheza Praha 21.10.2018 20:45 Malá Hala Sparta Jiří Jasný 6 : 4
3085 HC OZZY Praha - EUROCAT 21.10.2018 20:30 ZS Černošice Jan Hodač 9 : 3
3013 Gaston Seals - EUROCAT 17.10.2018 20:00 Malá Hala Sparta Tomáš Kučera 5 : 4 SN
3014 HC Stará Kovárna - HC Sněhuláci Praha 17.10.2018 19:25 ZS Letňany Marek Černý 1 : 2 SN
3018 HC Renegades - HC OZZY Praha 15.10.2018 21:00 ZS Letňany Marek Černý 4 : 2
3007 EUROCAT - HC Renegades 14.10.2018 20:45 Malá Hala Sparta Viktor Kozák 1 : 5
3004 HC Horní Počernice - HC Cheza Praha 12.10.2018 21:20 ZS Letňany Milan Soukup 8 : 4
3012 HC Sněhuláci Praha - Gaston Seals 11.10.2018 18:10 ZS Letňany Milan Soukup 7 : 0
3011 HC Přírodověda UK - HC Stará Kovárna 10.10.2018 22:30 ZS Hvězda Tomáš Výborný 4 : 2
3010 HC Mordor - HC Horní Počernice 10.10.2018 22:00 ZS Slavia Jan Hodač 0 : 4
3006 HC DOTYKAČKA - HC Renegades 07.10.2018 20:45 Malá Hala Sparta Jiří Jasný 4 : 2
3001 HC Sněhuláci Praha - EUROCAT 04.10.2018 18:10 ZS Letňany Milan Soukup 12 : 2
3003 HC Stará Kovárna - HC Mordor 03.10.2018 19:25 ZS Letňany Jan Hodač 6 : 5 SN
3005 Fanklub Lev Praha - HC OZZY Praha 01.10.2018 20:00 ICERINK Roman Kovařík 10 : 6
Ident. číslo Datum Místo Rozhodčí Výsledek
4043 Hockey sport shop Farma - Motol Pelicans 19.11.2018 21:20 ZS Letňany Viktor Kozák
4047 H.O.V.N.A. - HC Žižkov 19.11.2018 21:00 ZS Nikolajka Tomáš Výborný
4002 HC Slavoj Štvanice - HC Auto Kunratice 14.11.2018 19:45 ICERINK Petr Novák 9 : 1
4039 HC Žižkov - HC Slavoj Štvanice 13.11.2018 20:45 ZS Hvězda Petr Novák 3 : 5
4042 Projektový ústav - Motol Pelicans 12.11.2018 21:00 ZS Nikolajka Tomáš Výborný 3 : 2
4049 HC Olympik - Hockey sport shop Farma 11.11.2018 21:00 ZS Nikolajka Petr Novák 3 : 8
4033 HC Auto Kunratice - Yellow Stars 09.11.2018 22:30 ZS Velké Popovice Tomáš Výborný 1 : 6
4035 HC Slavoj Štvanice - HC Olympik 07.11.2018 19:45 ICERINK Tomáš Výborný 6 : 2
4034 HC Kačeři Vinoř - HC Žižkov 06.11.2018 21:30 ZS Benátky nad Jizerou Václav Soukup 11 : 5
4032 Motol Pelicans - HC Lenovo 06.11.2018 20:30 Velká Hala Sparta Tomáš Výborný 5 : 0
4031 Hockey sport shop Farma - Projektový ústav 05.11.2018 21:20 ZS Letňany Viktor Kozák 6 : 5
4036 H.O.V.N.A. - HC Forfun Praha 05.11.2018 21:00 ZS Nikolajka Tomáš Výborný 1 : 7
4019 Hockey sport shop Farma - HC Lenovo 01.11.2018 21:00 ZS Letňany Viktor Kozák 3 : 5
4026 HC Forfun Praha - HC Slavoj Štvanice 31.10.2018 22:00 ZS Slavia Viktor Kozák 6 : 11
4028 HC Žižkov - HC Auto Kunratice 30.10.2018 20:45 ZS Hvězda Tomáš Kučera 8 : 2
4025 H.O.V.N.A. - Hockey sport shop Farma 29.10.2018 21:00 ZS Nikolajka Tomáš Výborný 11 : 4
4029 Yellow Stars - Motol Pelicans 28.10.2018 21:00 ZS Nikolajka Jan Hodač 4 : 6
4027 HC Olympik - HC Kačeři Vinoř 28.10.2018 19:30 ZS Nikolajka Jan Hodač 4 : 6
4022 HC Auto Kunratice - HC Olympik 26.10.2018 22:30 ZS Velké Popovice Jan Červenka 6 : 11
4024 HC Slavoj Štvanice - H.O.V.N.A. 24.10.2018 19:45 ICERINK Tomáš Výborný 6 : 8
4023 HC Kačeři Vinoř - HC Forfun Praha 23.10.2018 21:30 ZS Benátky nad Jizerou Václav Soukup 4 : 2
4020 Projektový ústav - Yellow Stars 22.10.2018 21:00 ZS Nikolajka Tomáš Výborný 11 : 4
4109 Motol Pelicans - Hockey sport shop Farma 18.10.2018 21:00 ZS Letňany Tomáš Kučera 4 : 4 SN
4015 HC Forfun Praha - HC Auto Kunratice 17.10.2018 22:00 ZS Slavia Milan Nesvadba 14 : 5
4013 HC Slavoj Štvanice - Hockey sport shop Farma 17.10.2018 19:45 ICERINK Milan Soukup 1 : 3
4017 HC Žižkov - Projektový ústav 16.10.2018 20:45 ZS Hvězda Petr Novák 3 : 11
4014 H.O.V.N.A. - HC Kačeři Vinoř 15.10.2018 21:00 ZS Nikolajka Tomáš Výborný 1 : 4
4018 Yellow Stars - HC Lenovo 14.10.2018 20:30 ZS Nikolajka Jan Hodač 4 : 6
4010 Motol Pelicans - HC Forfun Praha 11.10.2018 22:30 ZS Hvězda Viktor Kozák 10 : 5
4012 HC Kačeři Vinoř - HC Slavoj Štvanice 09.10.2018 21:30 ZS Benátky nad Jizerou Václav Soukup 7 : 5
4009 Projektový ústav - HC Olympik 08.10.2018 21:00 ZS Nikolajka Tomáš Výborný 11 : 2
4007 Hockey sport shop Farma - Yellow Stars 04.10.2018 21:00 ZS Letňany Viktor Kozák 3 : 6
4004 HC Forfun Praha - Projektový ústav 03.10.2018 22:15 ZS Slavia Milan Nesvadba 4 : 10
4001 HC Kačeři Vinoř - Hockey sport shop Farma 02.10.2018 21:30 ZS Benátky nad Jizerou Václav Soukup 3 : 11
4003 H.O.V.N.A. - Motol Pelicans 01.10.2018 21:00 ZS Nikolajka Tomáš Výborný 6 : 6
Ident. číslo Datum Místo Rozhodčí Výsledek
5047 HC Punishers - HC GRYF 18.11.2018 21:00 ZS Neratovice Milan Soukup 3 : 6
5037 HT 13/14 - HC PANTHERS Praha 15.11.2018 21:45 ICERINK Milan Soukup 1 : 2 SN
5042 HC Zličín - Q-foto farma 15.11.2018 21:45 Malá Hala Sparta Jan Červenka 4 : 3
5040 HC NP Černošice - HC Suchdol Sabres 15.11.2018 21:15 ZS Černošice Daniel Müller
5111 HC Papoušci - HC Suchdol Sabres 14.11.2018 20:00 Malá Hala Sparta Viktor Kozák 3 : 4
5038 HC Trimed Praha - HC Punishers 13.11.2018 22:30 ZS Hvězda Tomáš Kučera 8 : 6
5039 HC GRYF - HC Praha 10 12.11.2018 21:20 ZS Letňany Milan Nesvadba 3 : 6
5033 HC Kosti Team - HC NP Černošice 09.11.2018 21:15 ZS Kobra 6 : 15
5036 HC Punishers - HT 13/14 08.11.2018 21:45 ICERINK Milan Soukup 6 : 8
5031 HC PANTHERS Praha - HC Zličín 07.11.2018 21:30 ICERINK Petr Novák 3 : 4
5032 Q-foto farma - HC Papoušci 07.11.2018 19:30 ZS Velké Popovice Martin Bejda 4 : 2
5101 HC Trimed Praha - HC Praha 10 06.11.2018 22:30 ZS Hvězda Petr Novák 6 : 2
5026 HT 13/14 - HC Praha 10 01.11.2018 21:45 ICERINK Milan Soukup 6 : 4
5029 HC NP Černošice - Q-foto farma 01.11.2018 21:15 ZS Černošice Jakub Stanko 7 : 2
5030 HC Papoušci - HC Zličín 31.10.2018 20:00 Malá Hala Sparta Milan Nesvadba 4 : 2
5025 HC Punishers - HC PANTHERS Praha 31.10.2018 19:45 ICERINK Petr Novák 3 : 10
5027 HC Trimed Praha - HC Suchdol Sabres 30.10.2018 22:30 ZS Hvězda Tomáš Kučera 2 : 1
5028 HC GRYF - HC Kosti Team 29.10.2018 21:20 ZS Letňany Milan Nesvadba 5 : 3
5022 HC Kosti Team - HC Trimed Praha 26.10.2018 21:15 ZS Kobra Jan Hodač 5 : 7
5018 HC NP Černošice - HC Papoušci 25.10.2018 21:15 ZS Černošice David Thuma 7 : 6 SN
5021 Q-foto farma - HC GRYF 24.10.2018 19:30 ZS Velké Popovice Martin Bejda 4 : 3
5023 HC Suchdol Sabres - HT 13/14 24.10.2018 19:25 ZS Letňany Milan Nesvadba 3 : 2
5014 HC Punishers - HC Suchdol Sabres 21.10.2018 21:00 ZS Neratovice Milan Soukup 5 : 5 SN
5013 HC Praha 10 - HC PANTHERS Praha 18.10.2018 22:15 ZS Slavia Marek Černý 0 : 11
5015 HT 13/14 - HC Kosti Team 18.10.2018 21:45 ICERINK Milan Soukup 7 : 5
5020 HC Zličín - HC NP Černošice 18.10.2018 21:45 Malá Hala Sparta Jan Červenka 2 : 4
5016 HC Trimed Praha - Q-foto farma 16.10.2018 22:30 ZS Hvězda Jiří Jasný 6 : 1
5017 HC GRYF - HC Zličín 15.10.2018 21:20 ZS Letňany Milan Nesvadba 5 : 5
5011 HC Kosti Team - HC Punishers 12.10.2018 21:15 ZS Kobra Jan Hodač 5 : 6 SN
5004 HT 13/14 - HC Zličín 11.10.2018 21:45 ICERINK Milan Soukup 12 : 2
5007 HC PANTHERS Praha - HC NP Černošice 10.10.2018 21:30 ICERINK Petr Novák 6 : 2
5008 HC Papoušci - HC GRYF 10.10.2018 20:00 Malá Hala Sparta Milan Nesvadba 7 : 0
5010 Q-foto farma - HT 13/14 10.10.2018 19:30 ZS Velké Popovice Martin Bejda 4 : 4 SN
5012 HC Suchdol Sabres - HC Praha 10 10.10.2018 19:25 ZS Letňany Marek Černý 2 : 1
5005 HC Trimed Praha - HC Papoušci 09.10.2018 22:30 ZS Hvězda Jiří Jasný 7 : 2
5068 HC Kosti Team - HC Praha 10 04.10.2018 22:30 ZS Kobra Viktor Kozák 2 : 2
5009 HC Zličín - HC Trimed Praha 04.10.2018 21:45 Malá Hala Sparta Jan Červenka 5 : 10
5006 HC GRYF - HC NP Černošice 01.10.2018 21:15 ZS Černošice Milan Nesvadba 4 : 4