BMZ#0013

Václav Broum - v.broum@seznam.cz - 607 549 796

Ident. číslo Číslo Jméno Pozice Datum registrace
0193 Ondřej Bednář 09.10.2003
0029 Petr Brotánek 01.10.1989
0001 Václav Broum 01.10.1977
1399 Walter Christl 14.10.2016
0002 Milan Chudada 01.10.1977
1149 Martin Čížek 25.09.2015
0300 Jan Dítě 09.11.2006
0035 Michal Dušek 01.10.1989
1640 Karel Fiedler 03.10.2017
1734 Jan Frolík 29.11.2017
1758 Jan Hamalčík 17.01.2018
0299 Tomáš Hledík 09.11.2006
1400 14 Sebastien Hradil Obránce 14.10.2016
0760 Jan Huml 14.11.2012
0234 Miroslav Jantač 02.12.2004
1759 10 Michal Kovář Utočník 17.01.2018
0879 Jaroslav Krivák 06.12.2013
0036 Jan Lešetický 01.10.1989
1425 Pavel Mucha 11.11.2016
0034 Vladimír Müller 01.10.1989
0038 Richard Müller 01.10.1989
0040 Jiří Müller 01.10.1996
0032 Robert Musil 01.10.1989
0563 Filip Němec 04.11.2010
0031 Michal Petráš 01.10.1989
1273 Pavel Ringopulos 03.02.2016
0028 Miroslav Staněk 01.10.1989
0037 Miroslav Staněk 01.10.1989
1442 Petr Šťastný 10.01.2017
1603 Filip Švidra 26.09.2017
1255 Martin Ton 02.12.2015
0033 Jaroslav Voříšek 01.10.1989
1774 11 Tomáš Výborný Utočník 31.01.2018
1150 Radim Zelenka 25.09.2015

Zápasy

Ident. číslo Název týmu Výsledek Termín Datum konání Místo Rozhodčí
1004 BMZ - HC Sršni Praha 6 : 5 SN 01.10.2018 - 07.10.2018 07.10.2018 20:00 ZS Nikolajka Petr Novák
1010 HC Rafani - BMZ 6 : 2 08.10.2018 - 14.10.2018 11.10.2018 21:15 ZS Kobra Petr Novák
1015 BMZ - Kosatky www.lions.cz 2 : 7 15.10.2018 - 21.10.2018 14.10.2018 19:00 ZS Nikolajka Petr Novák
1023 HC Bílá Hora - BMZ 22.10.2018 - 28.10.2018 01.02.2019 18:00 ZS Letňany Milan Soukup
1026 BMZ - HC Walkers 5 : 2 29.10.2018 - 04.11.2018 25.11.2018 19:30 ZS Nikolajka Petr Novák
1036 HC Domynos Praha - BMZ 3 : 4 05.11.2018 - 11.11.2018 11.11.2018 21:00 Velká Hala Sparta Jan Hodač
1037 BMZ - HC Torpedo 12.11.2018 - 18.11.2018 16.12.2018 18:30 ZS Nikolajka Petr Novák
1048 BMZ - Itel - servis 3 : 18 19.11.2018 - 25.11.2018 18.11.2018 19:30 ZS Nikolajka Petr Novák
1050 HC Cormoran Praha - BMZ 0 : 5 26.11.2018 - 02.12.2018 29.11.2018 21:30 ZS Kobra Jan Hodač
1059 BMZ - HC Shewci Praha 3 : 10 03.12.2018 - 09.12.2018 02.12.2018 18:30 ZS Nikolajka Petr Novák
1063 HC Dundee - BMZ 10.12.2018 - 16.12.2018 12.12.2018 21:00 ZS Letňany Milan Soukup
Ident. číslo Název týmu Skóre Termín Datum konání Místo Rozhodčí
1070 HC Sršni Praha - BMZ 07.01.2019 - 13.01.2019 20.01.2019 21:00 Velká Hala Sparta
1076 BMZ - HC Rafani 14.01.2019 - 20.01.2019
1081 Kosatky www.lions.cz - BMZ 21.01.2019 - 27.01.2019 24.01.2019 19:25 ZS Letňany
1089 BMZ - HC Bílá Hora 28.01.2019 - 03.02.2019
1092 HC Walkers - BMZ 04.02.2019 - 10.02.2019 08.02.2019 21:21 ZS Letňany Milan Soukup
1102 BMZ - HC Domynos Praha 11.02.2019 - 17.02.2019
1103 HC Torpedo - BMZ 18.02.2019 - 24.02.2019
1114 Itel - servis - BMZ 25.02.2019 - 03.03.2019 28.02.2019 19:25 ZS Letňany
1116 BMZ - HC Cormoran Praha 04.03.2019 - 10.03.2019
1125 HC Shewci Praha - BMZ 11.03.2019 - 17.03.2019
1129 BMZ - HC Dundee 18.03.2019 - 24.03.2019