HC Dundee#0019

Jaroslav Kafka - hcdundee@gmail.com - 602 231 617

Ident. číslo Číslo Jméno Pozice Datum registrace
0445 Jan Antoš 14.10.2009
0225 Miroslav Beneš 06.10.2004
1577 Petr Čáp 21.09.2017
1578 Jan Doležel 21.09.2017
1579 Luděk Dostál 21.09.2017
1005 Lukáš Fára 30.09.2014
1037 Jakub Fára 10.10.2014
1580 Matěj Gašparík 21.09.2017
1914 David Hamal 03.10.2018
1596 Danil Ivanov 23.09.2017
1581 Antonín Jakl 21.09.2017
0446 Jaroslav Kafka 14.10.2009
1582 Michal Kliment 21.09.2017
2059 Tomáš Kukla 09.11.2018
1912 Tomáš Malina 03.10.2018
1583 Lukáš Marek 21.09.2017
1584 Jan Mařík 21.09.2017
1133 Richard Mokrý 14.08.2015
2058 Rasim Muftiev 09.11.2018
1585 Frank Nosek 21.09.2017
1586 David Nydr 21.09.2017
1038 Tomáš Packo 10.10.2014
1006 Slavomír Pavlíček 30.09.2014
1587 Daniel Pěcha 21.09.2017
1588 Dmitry Permenov 21.09.2017
1589 Ondřej Roubal 21.09.2017
1913 Petr Ružanský 03.10.2018
1392 Petr Šebek 12.10.2016
0389 Jakub Spousta 11.11.2008
1391 Petr Štefan 12.10.2016
1590 Jarmil Tesárek 21.09.2017
1591 Michal Tichava 21.09.2017
1592 Jan Tuček 21.09.2017
1393 Petr Urbánek 12.10.2016
0328 Roman Urda 23.10.2007
1271 Jaroslav Vintr 02.02.2016
1593 Jaroslav Vršecký 21.09.2017
0226 Milan Wimmer 06.10.2004
1594 Jaroslav Žilík 21.09.2017

Zápasy

Ident. číslo Název týmu Výsledek Termín Datum konání Místo Rozhodčí
1005 Itel - servis - HC Dundee 10 : 5 01.10.2018 - 07.10.2018 04.10.2018 19:25 ZS Letňany Milan Soukup
1008 HC Dundee - HC Cormoran Praha 08.10.2018 - 14.10.2018 19.12.2018 21:00 ZS Letňany Milan Soukup
1018 HC Shewci Praha - HC Dundee 9 : 5 15.10.2018 - 21.10.2018 21.10.2018 21:00 ZS Nikolajka Petr Novák
1019 HC Torpedo - HC Dundee 9 : 1 22.10.2018 - 28.10.2018 24.10.2018 21:20 ZS Letňany Jan Červenka
1030 HC Dundee - HC Sršni Praha 4 : 4 29.10.2018 - 04.11.2018 31.10.2018 21:00 ZS Letňany Milan Soukup
1032 HC Rafani - HC Dundee 8 : 4 05.11.2018 - 11.11.2018 08.11.2018 21:30 ZS Kobra Petr Novák
1041 HC Dundee - Kosatky www.lions.cz 12.11.2018 - 18.11.2018 06.02.2019 21:00 ZS Letňany Milan Soukup
1045 HC Bílá Hora - HC Dundee 7 : 1 19.11.2018 - 25.11.2018 23.11.2018 18:00 ZS Letňany Milan Soukup
1052 HC Dundee - HC Walkers 3 : 3 SN 26.11.2018 - 02.12.2018 05.12.2018 21:00 ZS Letňany Viktor Kozák
1058 HC Domynos Praha - HC Dundee 03.12.2018 - 09.12.2018 09.12.2018 21:00 Velká Hala Sparta Tomáš Výborný
1063 HC Dundee - BMZ 10.12.2018 - 16.12.2018 12.12.2018 21:00 ZS Letňany Milan Soukup
Ident. číslo Název týmu Skóre Termín Datum konání Místo Rozhodčí
1071 HC Dundee - Itel - servis 07.01.2019 - 13.01.2019 09.01.2019 21:00 ZS Letňany Milan Soukup
1074 HC Cormoran Praha - HC Dundee 14.01.2019 - 20.01.2019 17.01.2019 21:30 ZS Kobra Jan Hodač
1084 HC Dundee - HC Shewci Praha 21.01.2019 - 27.01.2019 23.01.2019 21:00 ZS Letňany Milan Soukup
1085 HC Dundee - HC Torpedo 28.01.2019 - 03.02.2019 30.01.2019 21:00 ZS Letňany Milan Soukup
1096 HC Sršni Praha - HC Dundee 04.02.2019 - 10.02.2019 17.02.2019 21:00 Velká Hala Sparta Tomáš Výborný
1098 HC Dundee - HC Rafani 11.02.2019 - 17.02.2019 13.02.2019 21:00 ZS Letňany Milan Soukup
1107 Kosatky www.lions.cz - HC Dundee 18.02.2019 - 24.02.2019 21.02.2019 19:25 ZS Letňany Milan Soukup
1111 HC Dundee - HC Bílá Hora 25.02.2019 - 03.03.2019 27.02.2019 21:00 ZS Letňany Milan Soukup
1118 HC Walkers - HC Dundee 04.03.2019 - 10.03.2019 22.02.2019 21:20 ZS Letňany Milan Soukup
1124 HC Dundee - HC Domynos Praha 11.03.2019 - 17.03.2019 13.03.2019 21:00 ZS Letňany Milan Soukup
1129 BMZ - HC Dundee 18.03.2019 - 24.03.2019