HC Kosti Team#0026

Jakub Hořák - jakubarnost@seznam.cz - 603 379 140

Ident. číslo Číslo Jméno Pozice Datum registrace
1805 79 Aleš Hadrbolec Brankář 27.09.2018
1803 69 Jan Hájek Obránce 27.09.2018
1815 18 Richard Hanek Obránce 27.09.2018
1917 9 Jakub Hnátek Utočník 03.10.2018
1813 20 Jakub Hořák Obránce 27.09.2018
1983 Ladislav Kolář Obránce 12.10.2018
1812 89 Lukáš Kostečka Obránce 27.09.2018
1809 Jaroslav Marko Utočník 27.09.2018
1804 14 Jan Němec Utočník 27.09.2018
1919 Antonín Očenášek Obránce 03.10.2018
1810 Karel Pobuda Utočník 27.09.2018
1918 19 Matěj Pokorný Utočník 03.10.2018
1807 23 Adam Řádek Utočník 27.09.2018
1981 Martin Rákosník Obránce 12.10.2018
1814 88 Dominik Staněk Obránce 27.09.2018
1806 1 Martin Stašek Brankář 27.09.2018
1800 13 Jakub Stecker Utočník 27.09.2018
1811 11 Karel Švéda Utočník 27.09.2018
1982 Přemek Vyšinský Utočník 12.10.2018
1808 72 Ondřej Zdrubecký Obránce 27.09.2018

Hostovaní hráči

Ident. číslo Číslo Jméno Pozice Datum registrace Tým
1483 Tomáš Borovanský 17.08.2017 HC NP Černošice

Zápasy

Ident. číslo Název týmu Výsledek Termín Datum konání Místo Rozhodčí
5002 HC Praha 10 - HC Kosti Team 01.10.2018 - 07.10.2018
5011 HC Kosti Team - HC Punishers 08.10.2018 - 14.10.2018 12.10.2018 21:15 ZS Kobra Jan Hodač
5015 HT 13/14 - HC Kosti Team 15.10.2018 - 21.10.2018 18.10.2018 21:45 ICERINK Milan Soukup
5022 HC Kosti Team - HC Trimed Praha 22.10.2018 - 28.10.2018 26.10.2018 21:15 ZS Kobra Jan Hodač
5028 HC GRYF - HC Kosti Team 29.10.2018 - 04.11.2018 29.10.2018 21:20 ZS Letňany Milan Nesvadba
5033 HC Kosti Team - HC NP Černošice 05.11.2018 - 11.11.2018 10.11.2018 21:15 ZS Kobra Viktor Kozák
5041 HC Papoušci - HC Kosti Team 12.11.2018 - 18.11.2018 14.11.2018 20:00 Malá Hala Sparta Milan Nesvadba
5044 HC Kosti Team - HC Zličín 19.11.2018 - 25.11.2018 24.11.2018 12:00 ZS Kobra Viktor Kozák
5054 Q-foto farma - HC Kosti Team 26.11.2018 - 02.12.2018 28.11.2018 19:30 ZS Velké Popovice Martin Bejda
5055 HC PANTHERS Praha - HC Kosti Team 03.12.2018 - 09.12.2018 05.12.2018 21:30 ICERINK Petr Novák
5066 HC Kosti Team - HC Suchdol Sabres 10.12.2018 - 16.12.2018 14.12.2018 21:15 ZS Kobra Viktor Kozák
Ident. číslo Název týmu Skóre Termín Datum konání Místo Rozhodčí
5068 HC Kosti Team - HC Praha 10 07.01.2019 - 13.01.2019 11.01.2019 21:15 ZS Kobra Viktor Kozák
5077 HC Punishers - HC Kosti Team 14.01.2019 - 20.01.2019 13.01.2019 21:00 ZS Neratovice Milan Soukup
5081 HC Kosti Team - HT 13/14 21.01.2019 - 27.01.2019 25.01.2019 21:15 ZS Kobra Viktor Kozák
5088 HC Trimed Praha - HC Kosti Team 28.01.2019 - 03.02.2019 20.11.2018 22:30 ZS Hvězda Tomáš Kučera
5094 HC Kosti Team - HC GRYF 04.02.2019 - 10.02.2019 08.02.2019 21:15 ZS Kobra Viktor Kozák
5099 HC NP Černošice - HC Kosti Team 11.02.2019 - 17.02.2019 14.02.2019 21:15 ZS Černošice
5107 HC Kosti Team - HC Papoušci 18.02.2019 - 24.02.2019 22.02.2019 21:15 ZS Kobra Viktor Kozák
5110 HC Zličín - HC Kosti Team 25.02.2019 - 03.03.2019 07.03.2019 21:45 Malá Hala Sparta Jan Červenka
5120 HC Kosti Team - Q-foto farma 04.03.2019 - 10.03.2019 08.03.2019 21:15 ZS Kobra Viktor Kozák
5121 HC Kosti Team - HC PANTHERS Praha 11.03.2019 - 17.03.2019 15.03.2019 21:15 ZS Kobra Viktor Kozák
5132 HC Suchdol Sabres - HC Kosti Team 18.03.2019 - 24.03.2019