HC Praha 10#0057

Eduard Krása - doprava.krasa@volny.cz - 602 332 336

Ident. číslo Číslo Jméno Pozice Datum registrace
0178 Vladimír Bauer 08.10.2003
1027 Tomáš Bayer 08.10.2014
0185 Milan Černý 08.10.2003
0637 Jaroslav Filip 13.10.2011
0186 Tomáš Fořt 08.10.2003
0179 Bedřich Horčík 08.10.2003
0395 Eduard Krása 18.11.2008
1031 Jaroslav Maryška 08.10.2014
1235 Jiří Němeček 28.10.2015
0181 Jindřich Oplíštil 08.10.2003
0651 František Pajer 11.11.2011
0533 Josef Petrusek 03.10.2010
0297 Tomáš Polášek 31.10.2006
0182 Jiří Pospíchal 08.10.2003
1028 Jiří Priesel 08.10.2014
1325 Jan Prnka 28.09.2016
0184 Luboš Prokop 08.10.2003
0183 Jaroslav Racek 08.10.2003
0394 Patr Rathouský 18.11.2008
1234 Jan Šach 28.10.2015
0180 Martin Skalák 08.10.2003
1030 Martin Skopový 08.10.2014
0187 Robert Šulc 08.10.2003
1326 Petr Tyleček 28.09.2016
0985 Robert Veselý 27.09.2014
0339 Zbyněk Walter 06.11.2007
1029 Pavel Zámečník 08.10.2014

Hostovaní hráči

Ident. číslo Číslo Jméno Pozice Datum registrace Tým
1711 Petr Müller 02.11.2017 HC GRYF
1800 Jakub Stecker 27.09.2018 HC Kosti Team

Zápasy

Ident. číslo Název týmu Výsledek Termín Datum konání Místo Rozhodčí
5002 HC Praha 10 - HC Kosti Team 01.10.2018 - 07.10.2018
5012 HC Suchdol Sabres - HC Praha 10 08.10.2018 - 14.10.2018 10.10.2018 19:25 ZS Letňany Marek Černý
5013 HC Praha 10 - HC PANTHERS Praha 15.10.2018 - 21.10.2018 18.10.2018 22:15 ZS Slavia Marek Černý
5024 HC Praha 10 - HC Punishers 22.10.2018 - 28.10.2018 25.10.2018 22:15 ZS Slavia Marek Černý
5026 HT 13/14 - HC Praha 10 29.10.2018 - 04.11.2018 01.11.2018 21:45 ICERINK Milan Soukup
5035 HC Praha 10 - HC Trimed Praha 05.11.2018 - 11.11.2018
5039 HC GRYF - HC Praha 10 12.11.2018 - 18.11.2018 12.11.2018 21:20 ZS Letňany Milan Nesvadba
5046 HC Praha 10 - HC NP Černošice 19.11.2018 - 25.11.2018
5052 HC Papoušci - HC Praha 10 26.11.2018 - 02.12.2018 28.11.2018 20:00 Malá Hala Sparta Milan Nesvadba
5057 HC Praha 10 - HC Zličín 03.12.2018 - 09.12.2018
5065 Q-foto farma - HC Praha 10 10.12.2018 - 16.12.2018 19.12.2018 19:30 ZS Velké Popovice Martin Bejda
Ident. číslo Název týmu Skóre Termín Datum konání Místo Rozhodčí
5068 HC Kosti Team - HC Praha 10 07.01.2019 - 13.01.2019 11.01.2019 21:15 ZS Kobra Viktor Kozák
5078 HC Praha 10 - HC Suchdol Sabres 14.01.2019 - 20.01.2019
5079 HC PANTHERS Praha - HC Praha 10 21.01.2019 - 27.01.2019
5090 HC Punishers - HC Praha 10 28.01.2019 - 03.02.2019 03.02.2019 21:00 ZS Neratovice Milan Soukup
5092 HC Praha 10 - HT 13/14 04.02.2019 - 10.02.2019
5101 HC Trimed Praha - HC Praha 10 11.02.2019 - 17.02.2019 06.11.2018 22:30 ZS Hvězda Petr Novák
5105 HC Praha 10 - HC GRYF 18.02.2019 - 24.02.2019
5112 HC NP Černošice - HC Praha 10 25.02.2019 - 03.03.2019 28.02.2019 21:15 ZS Černošice
5118 HC Praha 10 - HC Papoušci 04.03.2019 - 10.03.2019
5123 HC Zličín - HC Praha 10 11.03.2019 - 17.03.2019 21.03.2019 21:45 Malá Hala Sparta Jan Červenka
5131 HC Praha 10 - Q-foto farma 18.03.2019 - 24.03.2019