HC Torpedo#0023

Michal Winter - mwintros@seznam.cz - 603 515 422

Ident. číslo Číslo Jméno Pozice Datum registrace
1018 88 Antonín Arnold Utočník 06.10.2014
0017 23 David Borský Utočník 01.10.1989
1439 13 Petr Bravenec Utočník 28.12.2016
0968 76 Petr Burián Utočník 24.09.2014
1057 30 Pavel Faltys Obránce 30.10.2014
1085 8 Jiří Frýzek Utočník 06.01.2015
2003 Martin Hořák 15.10.2018
2001 David Hromádka 15.10.2018
1086 44 Miloslav Husar Utočník 06.01.2015
0010 20 Emil Krása Utočník 01.10.1989
1132 10 Ondřej Kříž Obránce 14.08.2015
0011 16 Richard Laga Utočník 01.10.1989
2002 Pavel Michl 15.10.2018
0020 59 Zdeněk Novák Utočník 01.10.1989
1058 68 Petr Novák Utočník 30.10.2014
0012 11 Pavel Reinisch Brankář 01.10.1989
1088 2 Karel Ruppert Obránce 06.01.2015
0009 Martin Slunečko 01.10.1989
1087 1 Lukáš Váňa Utočník 06.01.2015
0019 51 Michal Winter Obránce 01.10.1989
0018 6 Jan Žilina Utočník 01.10.1989

Zápasy

Ident. číslo Název týmu Výsledek Termín Datum konání Místo Rozhodčí
1001 HC Bílá Hora - HC Torpedo 01.10.2018 - 07.10.2018 05.10.2018 12:00 ZS Letňany Milan Soukup
1007 HC Torpedo - HC Shewci Praha 08.10.2018 - 14.10.2018 10.10.2018 21:20 ZS Letňany Jan Červenka
1013 HC Walkers - HC Torpedo 15.10.2018 - 21.10.2018 19.10.2018 21:20 ZS Letňany Milan Soukup
1019 HC Torpedo - HC Dundee 22.10.2018 - 28.10.2018 24.10.2018 12:00 ZS Letňany Jan Červenka
1025 HC Domynos Praha - HC Torpedo 29.10.2018 - 04.11.2018 31.10.2018 21:20 ZS Letňany Jan Červenka
1031 HC Torpedo - HC Sršni Praha 05.11.2018 - 11.11.2018 07.11.2018 21:20 ZS Letňany Jan Červenka
1037 BMZ - HC Torpedo 12.11.2018 - 18.11.2018 16.12.2018 00:00 ZS Nikolajka Petr Novák
1043 HC Torpedo - HC Rafani 19.11.2018 - 25.11.2018 14.11.2018 21:20 ZS Letňany Jan Červenka
1049 Itel - servis - HC Torpedo 26.11.2018 - 02.12.2018 29.11.2018 19:25 ZS Letňany Milan Soukup
1055 HC Torpedo - Kosatky www.lions.cz 03.12.2018 - 09.12.2018 05.12.2018 21:20 ZS Letňany Jan Červenka
1061 HC Cormoran Praha - HC Torpedo 10.12.2018 - 16.12.2018 13.12.2018 21:15 ZS Kobra Jan Hodač
Ident. číslo Název týmu Skóre Termín Datum konání Místo Rozhodčí
1067 HC Torpedo - HC Bílá Hora 07.01.2019 - 13.01.2019 09.01.2019 21:20 ZS Letňany Jan Červenka
1073 HC Shewci Praha - HC Torpedo 14.01.2019 - 20.01.2019
1079 HC Torpedo - HC Walkers 21.01.2019 - 27.01.2019 23.01.2019 21:20 ZS Letňany Jan Červenka
1085 HC Dundee - HC Torpedo 28.01.2019 - 03.02.2019 30.01.2019 21:00 ZS Letňany Milan Soukup
1091 HC Torpedo - HC Domynos Praha 04.02.2019 - 10.02.2019
1097 HC Sršni Praha - HC Torpedo 11.02.2019 - 17.02.2019 03.03.2019 21:00 Velká Hala Sparta Tomáš Výborný
1103 HC Torpedo - BMZ 18.02.2019 - 24.02.2019
1109 HC Rafani - HC Torpedo 25.02.2019 - 03.03.2019 21.02.2019 21:15 ZS Kobra Petr Novák
1115 HC Torpedo - Itel - servis 04.03.2019 - 10.03.2019
1121 Kosatky www.lions.cz - HC Torpedo 11.03.2019 - 17.03.2019 14.07.2019 19:25 ZS Letňany Milan Soukup
1127 HC Torpedo - HC Cormoran Praha 18.03.2019 - 24.03.2019