HC Walkers#0021

Ladislav Novotný - novotnak.lada@seznam.cz - 775 983 871

Ident. číslo Číslo Jméno Pozice Datum registrace
0133 Ondrej Farkaš 01.09.1999
1816 Martin Fiala 27.09.2018
1656 Johannes Goldbach 09.10.2017
0276 Martin Hájek 27.02.2006
1698 Jakub Hajny 23.10.2017
0247 Martin Herold 26.09.2005
0041 Vladimír Hruška 01.09.1999
0423 Michal Hynek 04.10.2009
0134 Josef Jacík 01.09.1999
0042 Marian Krajčí 01.09.1999
0424 Alexandr Ledvinka 04.10.2009
0969 David Moravec 24.09.2014
0043 Ladislav Novotný 01.09.1999
1657 Ondřej Rančák 09.10.2017
1251 Jan Rott 23.11.2015
0274 Ludvík Spanlang 27.02.2006
0572 Lukáš Štrobl 27.11.2010
0739 Dominik Suchý 12.10.2012
1282 David Sysel 25.02.2016
1707 Ondřej Sysel 30.10.2017
0132 Lukáš Vacek 01.09.1999
0638 Vladimír Wimmer 13.10.2011

Zápasy

Ident. číslo Název týmu Výsledek Termín Datum konání Místo Rozhodčí
1002 HC Walkers - Kosatky www.lions.cz 01.10.2018 - 07.10.2018 05.10.2018 21:20 ZS Letňany Milan Soukup
1012 HC Bílá Hora - HC Walkers 4 : 4 08.10.2018 - 14.10.2018 12.10.2018 18:00 ZS Letňany Milan Soukup
1013 HC Walkers - HC Torpedo 15.10.2018 - 21.10.2018 19.10.2018 21:20 ZS Letňany Milan Soukup
1024 HC Walkers - HC Domynos Praha 22.10.2018 - 28.10.2018 02.11.2018 21:20 ZS Letňany Milan Soukup
1026 BMZ - HC Walkers 29.10.2018 - 04.11.2018 25.11.2018 20:00 ZS Nikolajka Petr Novák
1035 HC Walkers - Itel - servis 05.11.2018 - 11.11.2018 26.10.2018 21:20 ZS Letňany Viktor Kozák
1039 HC Cormoran Praha - HC Walkers 12.11.2018 - 18.11.2018 15.11.2018 21:15 ZS Kobra Jan Hodač
1046 HC Walkers - HC Shewci Praha 19.11.2018 - 25.11.2018 30.11.2018 21:20 ZS Letňany Milan Soukup
1052 HC Dundee - HC Walkers 26.11.2018 - 02.12.2018 05.12.2018 21:00 ZS Letňany Milan Soukup
1057 HC Walkers - HC Sršni Praha 03.12.2018 - 09.12.2018 14.12.2018 21:20 ZS Letňany Milan Soukup
1065 HC Rafani - HC Walkers 10.12.2018 - 16.12.2018 20.12.2018 21:15 ZS Kobra Petr Novák
Ident. číslo Název týmu Skóre Termín Datum konání Místo Rozhodčí
1068 Kosatky www.lions.cz - HC Walkers 07.01.2019 - 13.01.2019 03.01.2019 19:25 ZS Letňany Milan Soukup
1078 HC Walkers - HC Bílá Hora 14.01.2019 - 20.01.2019 11.01.2019 21:20 ZS Letňany Milan Soukup
1079 HC Torpedo - HC Walkers 21.01.2019 - 27.01.2019 23.01.2019 21:20 ZS Letňany Jan Červenka
1090 HC Domynos Praha - HC Walkers 28.01.2019 - 03.02.2019 27.01.2019 21:00 Velká Hala Sparta
1092 HC Walkers - BMZ 04.02.2019 - 10.02.2019 08.02.2019 21:21 ZS Letňany Milan Soukup
1101 Itel - servis - HC Walkers 11.02.2019 - 17.02.2019 14.02.2019 19:25 ZS Letňany Milan Soukup
1105 HC Walkers - HC Cormoran Praha 18.02.2019 - 24.02.2019 08.03.2019 21:20 ZS Letňany Milan Soukup
1112 HC Shewci Praha - HC Walkers 25.02.2019 - 03.03.2019
1118 HC Walkers - HC Dundee 04.03.2019 - 10.03.2019 22.02.2019 21:20 ZS Letňany Milan Soukup
1123 HC Sršni Praha - HC Walkers 11.03.2019 - 17.03.2019 31.03.2019 21:00 Velká Hala Sparta Tomáš Výborný
1131 HC Walkers - HC Rafani 18.03.2019 - 24.03.2019 25.01.2019 21:20 ZS Letňany Milan Soukup