Itel - servis#0027

Ivo Hruška - i-tel@atlas.cz - 602 315 604

Ident. číslo Číslo Jméno Pozice Datum registrace
2004 Radek Benda Utočník 15.10.2018
0345 16 Roman Bláha Utočník 01.08.2008
0351 44 Tomáš Duchan Obránce 01.08.2008
0352 Jiří Hail Obránce 01.08.2008
1264 77 Pavel Hlaváč Utočník 19.01.2016
0343 28 Ivo Hruška Obránce 01.08.2008
0346 10 Jan Hruška Utočník 01.08.2008
0374 Daniel Kazda Utočník 08.10.2008
0373 22 František Kožený Obránce 08.10.2008
0888 11 Karel Kromíchal Utočník 28.01.2014
0350 Lukáš Lassig Utočník 01.08.2008
0353 1 Petr Lukášek Brankář 01.08.2008
0887 88 Lukáš Macháček Utočník 28.01.2014
0349 81 Jan Mařík Obránce 01.08.2008
1437 66 Václav Mařík Utočník 09.12.2016
1570 33 Jan Mišner Utočník 19.09.2017
0371 Michael Petrášek Utočník 08.10.2008
0347 55 Jiří Půlpán Obránce 01.08.2008
1674 23 Martin Schlixbier Utočník 11.10.2017
0344 Petr Šťovíček Brankář 01.08.2008
0348 9 Jiří Vltavský Utočník 01.08.2008
1263 12 Zdeněk Žáček Utočník 19.01.2016
1675 David Zejman 11.10.2017

Zápasy

Ident. číslo Název týmu Výsledek Termín Datum konání Místo Rozhodčí
1005 Itel - servis - HC Dundee 01.10.2018 - 07.10.2018 04.10.2018 19:25 ZS Letňany Milan Soukup
1009 HC Sršni Praha - Itel - servis 3 : 4 08.10.2018 - 14.10.2018 14.10.2018 21:00 Velká Hala Sparta Tomáš Výborný
1016 Itel - servis - HC Rafani 15.10.2018 - 21.10.2018 18.10.2018 19:25 ZS Letňany Milan Soukup
1022 Kosatky www.lions.cz - Itel - servis 22.10.2018 - 28.10.2018 25.10.2018 19:25 ZS Letňany Milan Soukup
1027 Itel - servis - HC Bílá Hora 29.10.2018 - 04.11.2018 01.11.2018 19:25 ZS Letňany Milan Soukup
1035 HC Walkers - Itel - servis 05.11.2018 - 11.11.2018 26.10.2018 21:20 ZS Letňany Viktor Kozák
1038 Itel - servis - HC Domynos Praha 12.11.2018 - 18.11.2018 15.11.2018 19:25 ZS Letňany Milan Soukup
1048 BMZ - Itel - servis 19.11.2018 - 25.11.2018 18.11.2018 00:00 ZS Nikolajka Petr Novák
1049 Itel - servis - HC Torpedo 26.11.2018 - 02.12.2018 29.11.2018 19:25 ZS Letňany Milan Soukup
1060 Itel - servis - HC Cormoran Praha 03.12.2018 - 09.12.2018 06.12.2018 19:25 ZS Letňany Milan Soukup
1062 HC Shewci Praha - Itel - servis 10.12.2018 - 16.12.2018 16.12.2018 00:00 ZS Nikolajka Petr Novák
Ident. číslo Název týmu Skóre Termín Datum konání Místo Rozhodčí
1071 HC Dundee - Itel - servis 07.01.2019 - 13.01.2019 09.01.2019 21:00 ZS Letňany Milan Soukup
1075 Itel - servis - HC Sršni Praha 14.01.2019 - 20.01.2019 17.01.2019 19:25 ZS Letňany
1082 HC Rafani - Itel - servis 21.01.2019 - 27.01.2019 24.01.2019 21:15 ZS Kobra
1088 Itel - servis - Kosatky www.lions.cz 28.01.2019 - 03.02.2019 31.01.2019 19:25 ZS Letňany
1093 HC Bílá Hora - Itel - servis 04.02.2019 - 10.02.2019 08.02.2019 18:00 ZS Letňany Milan Soukup
1101 Itel - servis - HC Walkers 11.02.2019 - 17.02.2019 14.02.2019 19:25 ZS Letňany Milan Soukup
1104 HC Domynos Praha - Itel - servis 18.02.2019 - 24.02.2019
1114 Itel - servis - BMZ 25.02.2019 - 03.03.2019 28.02.2019 19:25 ZS Letňany
1115 HC Torpedo - Itel - servis 04.03.2019 - 10.03.2019
1126 HC Cormoran Praha - Itel - servis 11.03.2019 - 17.03.2019
1128 Itel - servis - HC Shewci Praha 18.03.2019 - 24.03.2019 21.03.2019 19:25 ZS Letňany