Projektový ústav#0007

Jiří Psota - psota@seznam.cz - 737 600 070

Seznam hráčů
Ident. číslo Číslo Jméno Pozice Datum registrace
1612 25 Martin Bahounek Obránce 28.09.2017
0056 Zdeněk Bárta 01.09.1999
0975 35 Robert Berounský Brankář 26.09.2014
1290 9 Petr Čermák Utočník 22.08.2016
0400 Jiří Fojt 31.03.2009
0577 19 Lukáš Halota Utočník 10.02.2011
1706 77 Jan Hamr Obránce 30.10.2017
1882 Jakub Hospůdka 01.10.2018
1610 11 Ondřej Hrabánek Utočník 28.09.2017
1614 8 Vítězslav Hurník Utočník 28.09.2017
1324 38 Michal Hužvar Utočník 28.09.2016
0623 Julien Meyfroidt 03.10.2011
0557 10 Patrik Müller Utočník 20.10.2010
1289 69 Petr Novák Utočník 22.08.2016
1977 Mikoláš Ovesný Obránce 10.10.2018
0285 12 David Pivko Obránce 11.10.2006
0053 23 Jiří Psota Utočník 01.09.1999
0826 26 Marek Rejmon Obránce 01.10.2013
0624 Jakub Sekanina 03.10.2011
1423 17 Michal Šíp Utočník 10.11.2016
1611 Martin Veselý 28.09.2017
Statistiky
Nejlepší hráči
Jméno Branky Asistence Body
M. Šíp 8 3 11
J. Psota 2 7 9
M. Hužvar 5 2 7
P. Novák 2 5 7
M. Bahounek 0 6 6
L. Halota 2 1 3
O. Hrabánek 1 1 2
D. Pivko 1 1 2
J. Hamr 0 2 2
V. Hurník 1 0 1
J. Sekanina 1 0 1
R. Berounský 0 1 1
Nejtrestanější hráči
Jméno Počet Minuty Nejvyšší trest
D. Pivko 5 15 Malý trest
M. Šíp 3 9 Malý trest
M. Bahounek 1 27 Malý + osobní trest
M. Hužvar 1 3 Malý trest
P. Novák 1 3 Malý trest
J. Psota 1 3 Malý trest
M. Rejmon 1 3 Malý trest

Hostovaní hráči

Ident. číslo Číslo Jméno Pozice Datum registrace Tým
1171 Lukáš Báča 26.09.2015 HC Lenovo
0347 Jiří Půlpán 01.08.2008 ITEL SERVIS
0840 Petr Urban 11.10.2013 Fanklub Lev Praha
Zápasy
Ident. číslo Název týmu Skóre Termín Datum konání Místo Rozhodčí
3004 SK Černá můra
Projektový ústav
30.09.2019 - 06.10.2019 16.12.2019
21:45
Malá Hala Sparta Jiří Jasný
3006 Projektový ústav
HC Cheza Praha
3 : 8 07.10.2019 - 13.10.2019 07.10.2019
20:55
ZS Nikolajka Tomáš Výborný
3015 HC RENEGADES
Projektový ústav
8 : 1 14.10.2019 - 20.10.2019 14.10.2019
21:00
ZS Letňany Marek Černý
3025 Projektový ústav
HC Stará Kovárna
1 : 5 28.10.2019 - 03.11.2019 28.10.2019
21:00
ZS Nikolajka Tomáš Výborný
3026 HC Horní Počernice
Projektový ústav
3 : 5 04.11.2019 - 10.11.2019 08.11.2019
21:20
ZS Letňany Milan Soukup
3034 Projektový ústav
HC Sněhuláci Praha
4 : 2 11.11.2019 - 17.11.2019 11.11.2019
21:00
ZS Nikolajka Tomáš Výborný
3037 HC Stros
Projektový ústav
2 : 3 18.11.2019 - 24.11.2019 20.11.2019
21:30
ICERINK Milan Soukup
3043 Projektový ústav
H.O.V.N.A.
4 : 7 25.11.2019 - 01.12.2019 25.11.2019
21:00
ZS Nikolajka Tomáš Výborný
3048 HC BLACKBULLS
Projektový ústav
02.12.2019 - 08.12.2019
3052 Projektový ústav
HC DOTYKAČKA
10 : 3 09.12.2019 - 15.12.2019 09.12.2019
21:00
ZS Nikolajka Tomáš Výborný
Ident. číslo Název týmu Skóre Termín Datum konání Místo Rozhodčí
3059 Projektový ústav
SK Černá můra
06.01.2020 - 12.01.2020 06.01.2020
21:00
ZS Nikolajka Tomáš Výborný
3061 HC Cheza Praha
Projektový ústav
13.01.2020 - 19.01.2020 18.01.2020
18:30
ICERINK Milan Soukup
3070 Projektový ústav
HC RENEGADES
20.01.2020 - 26.01.2020 20.01.2020
21:00
ZS Nikolajka
3080 HC Stará Kovárna
Projektový ústav
03.02.2020 - 09.02.2020 05.02.2020
19:25
ZS Letňany
3081 Projektový ústav
HC Horní Počernice
10.02.2020 - 16.02.2020 10.02.2020
21:00
ZS Nikolajka Tomáš Výborný
3089 HC Sněhuláci Praha
Projektový ústav
17.02.2020 - 23.02.2020 20.02.2020
18:10
ZS Letňany
3092 Projektový ústav
HC Stros
24.02.2020 - 01.03.2020 24.02.2020
21:00
ZS Nikolajka
3098 H.O.V.N.A.
Projektový ústav
02.03.2020 - 08.03.2020 02.03.2020
21:00
ZS Nikolajka Tomáš Výborný
3103 Projektový ústav
HC BLACKBULLS
09.03.2020 - 15.03.2020 09.03.2020
21:00
ZS Nikolajka
3107 HC DOTYKAČKA
Projektový ústav
16.03.2020 - 22.03.2020