Aktuální zápasy

Číslo Datum Místo Rozhodčí
1020 HC Sršni Praha - HC Shewci Praha 28.10.2018 21:00 Velká Hala Sparta Tomáš Výborný
1035 HC Walkers - Itel - servis 26.10.2018 21:20 ZS Letňany Viktor Kozák
1021 HC Rafani - HC Cormoran Praha 25.10.2018 21:15 ZS Kobra Petr Novák
1022 Kosatky www.lions.cz - Itel - servis 25.10.2018 19:25 ZS Letňany Milan Soukup
1019 HC Torpedo - HC Dundee 24.10.2018 12:00 ZS Letňany Jan Červenka
1014 HC Domynos Praha - HC Bílá Hora 21.10.2018 21:00 Velká Hala Sparta Tomáš Výborný
1018 HC Shewci Praha - HC Dundee 21.10.2018 21:00 ZS Nikolajka Petr Novák
1013 HC Walkers - HC Torpedo 19.10.2018 21:20 ZS Letňany Milan Soukup
Číslo Datum Místo Rozhodčí
2026 HC STATOR ENVIROS - Travelport.cz 30.10.2018 22:15 Velká Hala Sparta Tomáš Výborný
2122 HC Smečka Sion - SK Černá můra 29.10.2018 20:15 ZS Slavia Petr Novák
2024 Travelport.cz - Roosters 26.10.2018 20:00 Malá Hala Sparta Tomáš Výborný
2019 Prague Wings - Cargologix 23.10.2018 20:45 ZS Hvězda Jiří Jasný
2016 HC Coda Praha - HC Smečka Sion 21.10.2018 19:30 ZS Nikolajka Petr Novák
2038 HC Coda Praha - Roosters 20.10.2018 12:00 ZS Nikolajka Petr Novák
Číslo Datum Místo Rozhodčí
3029 HC Renegades - HC Mordor 29.10.2018 21:00 ZS Letňany Marek Černý
3023 HC Sněhuláci Praha - HC Horní Počernice 25.10.2018 18:10 ZS Letňany Milan Soukup
3022 HC Přírodověda UK - Fanklub Lev Praha 24.10.2018 22:30 ZS Hvězda Tomáš Výborný
3021 HC Mordor - HC DOTYKAČKA 24.10.2018 22:00 ZS Slavia Jan Hodač
3017 HC DOTYKAČKA - HC Cheza Praha 21.10.2018 20:45 Malá Hala Sparta Jiří Jasný
3085 HC OZZY Praha - EUROCAT 21.10.2018 20:30 ZS Černošice Jan Hodač
Číslo Datum Místo Rozhodčí
4028 HC Žižkov - HC Auto Kunratice 30.10.2018 20:45 ZS Hvězda Petr Novák
4025 H.O.V.N.A. - Hockey sport shop Farma 29.10.2018 21:00 ZS Nikolajka Tomáš Výborný
4029 Yellow Stars - Motol Pelicans 28.10.2018 21:00 ZS Nikolajka Jan Hodač
4027 HC Olympik - HC Kačeři Vinoř 28.10.2018 19:30 ZS Nikolajka Jan Hodač
4022 HC Auto Kunratice - HC Olympik 26.10.2018 22:30 ZS Velké Popovice
4021 Motol Pelicans - HC Žižkov 25.10.2018 22:30 ZS Hvězda Tomáš Kučera
4024 HC Slavoj Štvanice - H.O.V.N.A. 24.10.2018 19:45 ICERINK Tomáš Výborný
4020 Projektový ústav - Yellow Stars 22.10.2018 21:00 ZS Nikolajka Tomáš Výborný
Číslo Datum Místo Rozhodčí
5027 HC Trimed Praha - HC Suchdol Sabres 30.10.2018 22:30 ZS Hvězda Tomáš Kučera
5028 HC GRYF - HC Kosti Team 29.10.2018 21:20 ZS Letňany Milan Nesvadba
5022 HC Kosti Team - HC Trimed Praha 26.10.2018 21:15 ZS Kobra Jan Hodač
5024 HC Praha 10 - HC Punishers 25.10.2018 22:15 ZS Slavia Marek Černý
5018 HC NP Černošice - HC Papoušci 25.10.2018 21:15 ZS Černošice Daniel Müller
5019 HC PANTHERS Praha - HC Papoušci 24.10.2018 21:30 ICERINK Petr Novák
5021 Q-foto farma - HC GRYF 24.10.2018 19:30 ZS Velké Popovice Martin Bejda
5023 HC Suchdol Sabres - HT 13/14 24.10.2018 19:25 ZS Letňany Marek Černý
5014 HC Punishers - HC Suchdol Sabres 21.10.2018 21:00 ZS Neratovice Milan Soukup

Novinky

Aktualizace 16.10.2018

Přehled a editace zápasů

16.10.2018 29:21:45

Tento týden uvádíme do provozu přehled a editaci zápasů - nyní si můžete na stránkách zápasů prohlédnout sestavy obou týmů, události na časové ose a výsledek utkání.

V sekci zápasy je k dispozici seznam odehraných zápasů za tento ročník, kliknutím na jeden z nich zobrazíte jeho podrobnosti.

Změny

  • Přidána stránka zápasy
  • Přidána stránka detail zápasu
  • Týmy v seznamu aktuální zápasy na domovské stránce nyní přesměrovávají na detail zápasu
  • Tvar ikon týmů změněn z kruhu na čtverec
  • Na stránce detail týmu je nyní vedle názvu týmu zobrazeno ID týmu